Hakkımızda

BALABAN MOBİLYA olarak en uygun bütçelerle ideal ürünler ve çözümlerin müşterilerimize ulaştırılması temel var olma nedenimizdir . 
Biz  BALABAN MOBİLYA olarak bulunduğumuz sektörde hizmet verirken benimsediğimiz ve uymak için azami gayret gösterdiğimiz etik çerçeveyi şu şekilde özetleyebiliriz .

• Kaliteli      
• Sağlam      
• Kullanışlı
• Deneyimli Kadro
• Ekonomik ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır .

Yapılarınıza ve mekanlarınıza BALABAN MOBİLYA ürünleri ile değer katın .
mükemmel ve sağlam tasarımlarınız için bizi mutlaka arayın .
Bizi aramadan işinizi yaptırmayın.
Siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için deneyimli ve profesyonel eleman kadrosuyla hizmet vermektedir.

BALABAN MOBİLYA daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı hedefleyen, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Yaşam Alanlarına Güven, Kalite ve Değer Katan Konforu Üretmeyi Kendine Amaç ve İlke Edinen Firmamız İçin; Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutarak, Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak Öncelikli Görevimizdir. ”Kaliteli Ürün ve Hizmet, Rastlantıların Değil, Yılların Verdiği Tecrübe ile Sistemli Çalışmaların Sonucudur.

Vizyon

Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Aşamasında Yapım Yapım Aşamasında